Masinu supirkimas

Mikroautobusų supirkimas

Superkame veikiančius ir neveikiančius mikroautobusus. Atvažiuojame į vietą, pasiimame jūsų transporto priemonę ir iš karto atsiskaitome.

 

Jei turite nenaudojamą mikroautobusą, nelaikykite jo kieme arba garaže – kreipkitės į mus ir supirksime jį, nesvarbu, kokios jis būklės. Superkame visokius mikroautobusus: senus, nevažiuojančius, vis dar veikiančius bet su defektais, apynaujus ar sudaužytus autoįvykyje.

Kodėl verta rinktis mus?

  1. Atvykstame patys į jūsų vietą – nereikia mikroautobuso niekur vežti;

  2. Apžiūrime vietoje ir tiksliai įvertiname jo būklę ir pasiūlome kainą, už kurią galime nupirkti;

  3. Iš karto pasirašome oficialią pirkimo-pardavimo sutartį, kad galėtumėte automobilį išregistruoti ir nekiltų jokių nesusipratimų.

  4. Jei automobilis važiuoti pats nebegali, atvykstame ir išsivežame jį savo transportu – jums nereikia rūpintis jokiais transportavimo procesais.

  5. Viską atliekame legaliai, sklandžiai ir tvarkingai. Mūsų tikslas – jokių rūpesčių mikroautobusų savininkams.

Dirbame ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome savo darbą. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai padės jums atsikratyti nereikalingo mikroautobuso be jokių pastangų. Mumis pasitiki daugybė klientų, kodėl savo mikroautobuso nepatikėjus mums?

Mikroautobusų supirkimas kol kas galimas visoje Lietuvoje.

Superkame ne tik mikroautobusus, bet ir lengvuosius automobilius.

Kiek kainuoja jūsų mikroautobusas? Susisiekite su mumis jau dabar telefonu 868633333 ir susitarsime dėl atvykimo ir įvertinimo.

DAUGIAU REGITRA