Automobilių supirkimas

Automobilių supirkimas ir kas laukia 2019 metais?

Tikėtina, kad ši paslauga savo populiarumo nepraras ir šiais metais. Kadangi žmonės gana noriai atsinaujina savo transporto priemones, o senosiomis nori kuo greičiau atsikratyti, kadangi jos ne tik užima vietą, bet kainuoja ir jų išlaikymas, tad tai yra papildomos ir visiškai beprasmės išlaidos. Jeigu automobilis pakankamai senas ir dar prastos būklės, jį parduoti gali būti sudėtinga, tačiau tuomet gali pagelbėti supirkėjai, kurie siūlo sumokėti konkurencingą kainą ir pasirūpinti jūsų automobiliu. Tačiau didėjantis naujų automobilių skaičius neturėtų gąsdinti šia veikla užsiimančių verslininkų, kadangi ir naujos mašinos yra pakankamai dažnai keičiamos ir tokios tendencijos dar turėtų išlikti bent keletą metų. O vėliau viskas priklausys nuo pokyčių automobilių rinkoje.

Koks automobilis yra geriausias?

Vieno atsakymo nėra, kadangi kiekvienas vertina automobilį pagal skirtingus kriterijus, o ir renkasi priklausomai nuo asmeninių poreikių. Vieniems yra svarbus automobilio ekonomiškumas ir manevringumas mieste, tuomet jie rinksis nedidelį ir sąlyginai negalingą automobilį. Kitiems gali reikti itin pravažios transporto priemonės, tuomet pasirinkimas bus visureigis. Dar kiti perka prabangias arba sportines mašinas, taigi, automobilių parkas yra labai platus, o išrinkti geriausią objektyviai būtų neįmanoma. Nebent rinktumėme pagal kažkokius specifinius kriterijus atsižvelgdami dar į jo pagaminimo metus. Tad kiekvienam geriausias automobilis yra skirtingas, todėl renkantis mašiną pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į savo poreikius, o jau tuomet pagal atitinkamus kriterijus ieškoti geriausio variantu, kadangi priešingai išsirinkti gali būti labai sunku.

Ką daryti su automobiliu po avarijos?

Viskas priklauso nuo to, kaip nukentėjo jūsų automobilis avarijos metu. Jeigu apgadinimai nėra stiprūs, tuomet galima jį remontuoti ir toliau sėkmingai naudoti. Jeigu turite kasko draudimą, tikėtina, kad jis padengs šias išlaidas, aišku, jas padengtų ir paprastas draudimas, jeigu jūs nesate avarijos kaltininkas. Tačiau gali būti ir taip, kad automobilis apgadintas jau nepataisomai, tuomet iškyla klausimas – ką su juo daryti. Vienas iš variantų galėtų būti automobilių supirkimas, tai patogi paslauga, kadangi jums niekuo nereikia rūpintis, gaunate pinigus už automobilį, pasirašote formalius dokumentus ir galite galvoti apie naują transporto priemonę. Be to, tikėtina, kad tokiu atveju gausite daugiau, negu pridavę mašiną į metalo laužą.

Automobilių supirkimas – patogus automobilio pardavimas

Nesvarbu, kokia yra automobilio būklė, jūs jį galite parduoti. Aišku, jeigu automobilis nėra važiuojantis, tai padaryti gali būti gerokai sunkiau, kadangi arba jūs, arba pirkėjas turės dar pasirūpinti jo transportavimu. Tuomet gali praversti supirkimo paslauga, kadangi ją teikiantys žmonės viskuo pasirūpins patys. Be to, tokiu atveju galite būti ramūs ir dėl pinigų, su jumis bus atsiskaityta iškart, o kainą nustatysite bendru sutarimu, atsižvelgiant į esamą automobilio vertę. Supirkėjai, dažniausiai, patys atvyks į bet kurią Lietuvos vietą jums patogiu metu, o atsiskaitę pasirūpins dokumentų sutvarkymu. Tad toks automobilio pardavimo būdas yra tikrai patogus, kadangi leidžia sutaupyti nemažai laiko.

Kokius automobilius lietuviai parduoda dažniausiai?

Populiariausios parduodamos transporto priemonės yra lengvieji automobiliai, tačiau tai nieko neturėtų stebinti, kadangi jų ir taip gatvėse yra daugiausiai. Lietuviai nėra linkę parduoti avarijų metu apgadintų automobilių, nebent jie jau nėra pataisomi arba tam reikia pakloti nemažai pinigų, priešingu atveju automobiliai remontuojami ir naudojami toliau. Daugiausiai automobilių parduodami, kai ruošiamasi atsinaujinti turimą transporto priemonę. Tačiau toks sprendimas yra visiškai suprantamas, juk nėra reikalo parduoti gerą ir sąlyginai neseną automobilį ir vėl pirkti naują. Be to, pasitaiko atvejų, kada parduodami tam tikrus gedimus turintys automobiliai ir, nors jų pardavėjai privalo apie tai informuoti pirkėją, tačiau ne visi yra tokie sąžiningi, tad dėl to mūsų šalyje dar kyla nemažai problemų, kurias ne visada pavyksta išspręsti. Taip pat parduodami ir įmonių automobiliai, kurie jau atitarnauja jiems numatytą laiką ir paprasčiausiai verslininkai nenori investuoti į jų tolimesnę priežiūrą, remontą, tad parduoda ir perka naujus, aišku, tokios transporto priemonės dažniausiai yra ekonominės klasės ir nepasižymi gera komplektacija, todėl ir jų kainą sąlyginai būna nedidelė, net perkant naujus.