Dirbame visoje Lietuvoje, koks to privalumas?


Daugumai žmonių toks paslaugų teikimo visoje šalyje pasiūlymas gali atrodyti nelabai aktualus, kadangi jie gyvena didžiuosiuose miestuose ir ten tikrai ras visas reikiamas paslaugas. Tačiau nereikėtų pamiršti ir žmonių, kurie gyvena prie didžiųjų šalies miestų ir neturi nuosavo transporto. O taip pat yra nemažai žmonių, kurie gyvena užmiestyje, gyvenvietėse ar netgi vienkiemiuose ir tikrai nedažnai apsilanko miestuose. Tačiau ir jiems gali prireikti įvairių paslaugų, todėl bendrovės, kurios dirba visoje šalyje tampa puikia išeitimi visiems šiems žmonėms. O ir patiems verslininkams tai gali būti naudinga, kadangi konkurencinė aplinka provincijoje yra gerokai mažesnė, be to, ten jie gali užsiimti specifinę nišą rinkoje ir iš to išlošia ir naudą gauną visi.

Kaip pasiskirstę verslai šalies teritorijoje?

Nors bendrovių ir verslų Lietuvoje yra daugybė, tačiau jie šalyje pasiskirstę netolygiai. O juos visus sudėję į žemėlapį galime pastebėti, kad didžiuosiuose miestuose yra didžiausia koncentracija. Aišku, tam įtakos turi ir tai, kad tuose miestuose gyvena didžioji dalis žmonių, kurie yra verslininkų klientai ar jų produktų pirkėjai. Kaimeliuose galima sutikti tik pavienius ir nedidelius verslus, ten dažniausiai žmonės užsiima žemės ūkiu arba dirba viešajame sektoriuje, o nemaža dalis jų važinėja į didesnius miestus. Tačiau yra ir verslininkų, kurie skelbiasi: dirbame visoje Lietuvoje, todėl jų veiklos plotas apima visą šalį, nors pagrindinė būstinė dažniausiai būna didžiuosiuose miestuose.

Dirbame visoje Lietuvoje ar sudėtingas toks verslas?

Lietuva sąlyginai nėra didelė šalis, per dieną įmanoma nuvykti į tolimiausią šalies tašką ir grįžti atgal, o jeigu įmonė turi kelis filialus, tuomet atstumas iki tolimiausių vietų gali sumažėti daugiau, negu dvigubai. Todėl tokį veiklos pobūdį pasirinkti ir sėkmingai jį vystyti tikrai įmanoma. Aišku, tai priklauso nuo pačio verslo specifikos, kadangi kartais tai gali būti ir visiškai neaktualu, o kartais būtent toks darbo pobūdis yra pagrindinis verslo variklis, pavyzdžiui, siuntų išvežiojimo tarnyboms ar kažkokią paslaugą namuose teikiančioms įmonėms. Tačiau negalima teigti, jog tokia veikla yra labai paprasta, tam reikia automobilių, todėl prie išlaidų prisideda ir kuras ir jų išlaikymas, be to, reikia planuoti keliones ir tenka užsiimti savotiška logistika.

Comments are disabled.