Gera kaina ir kaip sutaupyti perkant automobilį?

Generated by pixel @ 2019-04-10T14:40:51.270230


Automobilių kainos labai svyruoja, priklausomai nuo jų pagaminimo metų, gamintojo, komplektacijos bei kitų faktorių. Todėl į daugumą jų reikėtų atsižvelgti norint sutaupyti, bet svarbu nepamiršti ir savo asmeninių poreikių, kadangi pigiausias variantas gali neturėtų kažkokių jums svarbių funkcijų, o tuomet toks pirkinys tikrai nedžiugins. Jeigu perkate naują automobilį, galite palaukti akcijų, kurios jiems taikomos pakankamai dažnai, taip pat galite rinktis komplektaciją pagal savo poreikius ir atsisakyti kažkokių nereikalingų privalumų bei taip sutaupyti. Galite pirkti senesnių metų automobilį, kuris kartais nedaug kuo nusileidžia naujesniam ne tik savo funkcionalumu, bet ir savo išvaizda, aišku, jeigu tarp jų nėra labai didelio metų skirtumo. Aišku, jeigu renkatės naudotą transporto priemonę, tuomet kainą lemia dar daugiau faktorių, tačiau tuomet yra nemaža rizika, kad įsigijus automobilį greitu metu reikės į jį investuoti dar kažkiek, kadangi jis nėra naujas ir kai kurios dalys gali būti jau susidėvėję.

Nuo ko priklauso automobilio kaina?

Pirmiausiai, ji priklauso nuo pačio automobilio. Naujo automobilio kainą nustato jo gamintojai atsižvelgdami į rinkos tendencijas, techninius parametrus ir modelį. Kartais to pačio gamintojo yra skirtingos prabangos klasės automobiliai, todėl atitinkamai skirsis ir jų kaina. Taip pat modelis, kuris turi pilną komplektaciją kainuos brangiau už kažkokios funkcijos neatliekantį, bet tokį patį modelį. Aišku, kaina priklauso ir nuo pagaminimo metų, kuo naujesnis automobilis, tuo ir kaina bus atitinkamai didesnė, todėl gera kaina gali būti perkant senesnį modelį, kai rinkoje pasirodo naujesnis jo variantas, kadangi dažniausiai tarp jų nebūna labai didelio skirtumo, tačiau senesniojo kaina kažkiek krenta. Be to, kainą gali nulemti netgi toks dalykas kaip automobilio spalva, aišku, tokiu atveju ji svyruos nežymiai, bet skirtumas bus.

Naudoto automobilio gera kaina vilioja, tačiau ar nebus prasta kokybė?

Perkant naują automobilį mes žinome visus jo parametrus, žinome ir tai, kad visos dalys yra naujas, tad bent jau kurį laiką nereikėtų nerimauti dėl gedimų, tačiau viskas kitaip yra su naudotais automobiliais. Aišku, galima patikrinti dar prieš perkant juo servise, tą siūlome daryti, jeigu vilioja žema kaina, tačiau abejojate, ar nebus kažkokių paslėptų gedimų. Nors ir juos kartais gali būti nelengva identifikuoti.

Comments are disabled.