Kokie yra dažniausiai superkami automobiliai?


Kažkokios vienos automobilio markės arba modelio išskirti neišeitų, kadangi jų įvairovė yra tikrai didelė ir gali būti siejama su atitinkamų modelių populiarumu tarp naudojamų automobilių. Tačiau galime išskirti tai, kad dažniausiai superkami jau eksploatacijai netinkami automobiliai. Dauguma jų jau neturi galiojančios techninės apžiūros, dar kiti yra išvis nevažiuojantys arba smarkiai apgadinti autoįvykių metu. Taip pat pastebima, kad parduodami senesnių metų automobiliai, neretai pasitaiko ir tokių, kurie ilgą laiką stovėjo nenaudojami ir jau, tikriausiai, nebūtų sugrąžinti į kelius, bent jau esamo savininko.

Ar sudėtinga parduoti nevažiuojantį automobilį?

Viskas priklauso nuo to automobilio būklės ir jo kainos, jeigu jūs turite kažkokią nusistatę. Jeigu ji bus gerokai mažesnė, negu tokio automobilio vertė, tuomet net ir nevažiuojantį automobilį galite parduoti, tačiau bet kokiu kitu atveju tai padaryti gali būti sudėtinga. Net jeigu gedimas nėra labai rimtas, tačiau daugumai toks automobilis neatrodo patraukliai, kadangi žmonės nežino, dėl kokių gedimų jis nevažiuoja. O ir patikrinti praktiškai neįmanoma, kadangi priežastis gali būti ne viena, o jas pastebėti įmanoma jau taisymo eigoje. Ir netgi pradėjus tokiam automobiliui važiuoti gali išlįsti kažkokių papildomų problemų. Tuomet dauguma žmonių stengiasi sutaisyti automobilį ir tik tada jį parduoti, nebent to padaryti nelabai įmanoma arba neapsimoka. Būtent tokie yra dažniausiai superkami automobiliai.

Dažniausiai superkami automobiliai ir kaip nustatoma jų kaina?

Kaina nustatoma remiantis automobilio būkle ir dabartine jo rinkos verte. Dažniausiai, įmonės kiekvieną automobilį vertina individualiai, kadangi skiriasi ir jų modeliai, ir techninės charakteristikos, ir būklė. Aišku, kaina siūloma supirkėjų, tačiau ji aptariama ir su automobilio pardavėju kaip ir visos kitos sąlygos, kartais ir kaina gali būti priimama ją siūlant pardavėjui, tačiau nedažnai taip būna. Jeigu automobilis nėra po avarijos ir dauguma jo dalių sveikos, tuomet galima tikėtis ir gerokai aukštesnės kainos, o jeigu automobilis yra visiškai sugadintas, tuomet ir pinigų suma gali būti pasiūlyta pakankamai simbolinė, nepriklausomai nuo to, kiek jis kainavo prieš tai, kadangi tuomet nelieka praktiškai jokių variantų, kaip jį būtų galima panaudoti ar realizuoti. Prie kainos gali prisidėti ir tai, ar automobilis pats važiuoja ar jį reikia išgabenti.

Comments are disabled.