Koks yra patogus laikas parduoti automobilį?


Laikas nėra esminis faktorius, kuris lemia tai, kaip jums pasiseks parduoti automobilį, tačiau jis gali prisidėti prie sėkmės. Rinkodaros specialistai pastebi, kad šiltuoju metų laiku automobilių pardavimai yra didesni ir dažnesni, negu žiemos metu. O tai galima būtų paaiškinti keletu faktorių. Pirmiausia, dalis žmonių vasaros metu automobilį naudoja daugiau ir dažniau, negu žiemą, todėl ir jo poreikis yra didesnis, be to, tokiu laiku įsigijus transporto priemonę nereikia rūpintis žieminėmis padangomis. O ir šiaip žiemos metu yra nemažai švenčių, kurioms žmonės skiria nemažai pinigų ir į tai koncentruojasi labiau.

Automobilių pirkimas

Kiekvienas sprendžia individualiai, kokį automobilį pirkti ir kada tai daryti, pastarasis sprendimas dažniausiai priklauso nuo to, kada nebe norima naudoti turimos transporto priemonės arba ji tampa nelabai tinkama eksploatacijai. Todėl ir patogus laikas automobilio pirkimui kiekvienam yra skirtingas. Nors pastebima, kad daugiau jų nuperkama šiltuoju metų laiku, kadangi visi, kuriems automobilis tikrai reikalingas kasdien, stengiasi juo pasirūpinti dar prieš žiemą, kadangi jo paieškos procesas kartais gali ir užtrukti, ypač jeigu perkate nenaują automobilį. Naujus automobilius dažniausiai perka tuomet, kai jiems taikomos nuolaidos arba skelbiamos įvairios akcijos, jos dažniausiai siejamos su naujų modelių išleidimu. Be to, pardavėjai nenori ilgai laikyti senesnių modelių, todėl kad jie neužsistovėtų, taiko specialias akcijas.

Ar gali būti nepatogus laikas naujam pirkiniui?

Viskas labai priklauso nuo to, ką perkate ir nuo jūsų pačių situacijos. Dažniausiai patogus laikas siejamas su finansiniu aspektu, kadangi nuo pirkimo laiko gali priklausyti ir kaina. O sulaukus tinkamo laiko galima džiaugtis ir akcijomis. Taip pat laikas gali būti aktualus norintiems įsigyti naujausius modelius. Todėl jiems gali tekti palaukti iki naujo modelio išleidimo dienos ir likus pakankamai nedaug laiko iki to įsigyti naują daiktą būtų nelabai patogus metas. Taip pat tai gali priklausyti ir nuo ekonominės situacijos, tai ypač aktualu perkant didelius ir brangius pirkinius, tačiau ir tai galima sieti su finansiniu aspektu. Tačiau kartais tikrai gali būti nepalanki ekonominė situacija, o kainos neadekvačiai didelės dėl padidėjusio poreikio.

Comments are disabled.